Kontakt

Kontakt

M.I.H.G. Polska Spółka z o. o.

ul. Szczecińska 32
74-200 Pyrzyce
woj. zachodniopomorskie

NIP: 851-00-19-356
REGON: 810589537
KRS: 0000160784

 

tel.
+48 91 57 03 801
+48 91 57 03 804

faks:
+48 91 57 03 801 w.106
+48 91 57 03 804 w.106

e-mail: mihg@mihg.pl

 

Rachunki bankowe:
GBS Barlinek:
92 8355 0009 0022 0860 2000 0008 PLN
53 8355 0009 1022 0860 3000 0007 EUR

BGŻ o/Pyrzyce:
21 2030 0045 1110 0000 0238 3890 PLN
60 2030 0045 3110 0000 0023 0280 EUR

Zarządzanie firmą, sprzedaż maszyn, serwis

Krzysztof Kamiński – Członek Zarządu Spółki
e-mail: k.kaminski@mihg.pl
tel. 91 57 03 804 lub -801 w.103

Księgowość

Agnieszka Stefan
e-mail: a.stefan@mihg.pl
tel. 91 57 03 804 w.105

 

Ewelina Grzejszczyk
e-mail: e.grzejszczyk@mihg.pl
tel. 91 57 03 804 w.108

Sprzedaż części zamiennych

Tomasz Bocheński
e-mail: t.bochenski@mihg.pl
tel. 91 57 03 804 lub -801 w.101

Części zamienne

Łukasz Gałęski
e-mail: l.galeski@mihg.pl
tel. 91 57 03 804 lub -801 w.102

Sprzedaż maszyn

Waldemar Czekaj
e-mail: w.czekaj@mihg.pl
tel. 695 33 04 10

Adam Elwart
e-mail: a.elwart@mihg.pl
tel. 885 050 350

Paweł Sarba
e-mail: p.sarba@mihg.pl
tel. 667 890 740

 

Marian Kowalski
e-mail: m.kowalski@mihg.pl
tel. 665 34 07 30

Kazimierz Nocoń
e-mail: k.nocon@mihg.pl
tel. 667 86 09 15

Serwis

Jerzy Wełpa
e-mail: j.welpa@mihg.pl
tel. 91 57 03 804 lub -801 w.103

Filia Płoty

ul. Wiejska 1 (Słudwia)
72-310 Płoty
tel. +48 91 38 40 440
fax/tel +48 91 38 40 898

Części zamienne:

Marek Gałka
e-mail:m.galka@mihg.pl
tel. kom. 667 860 740

Filia Szczecinek

ul. Harcerska 1
78-400 Szczecinek

Kamil Kisiel
e-mail: k.kisiel@mihg.pl
tel. 885 450 550>


FORMULARZ KONTAKTOWY

Zainteresowanych otrzymaniem oferty prosimy o wypełnienie ankiety. W ciągu kilku dni po otrzymaniu prawidłowo
wypełnionej ankiety udzielimy odpowiedzi.

Dane kontaktowe

Powierzchnia gospodarstwa

W tym powierzchnia

Zapytanie

Zgadzam się na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych w celach marketingowych oraz umieszczenie ich w bazie danych, prowadzonej przez MIHG Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Pyrzycach, ul. Szczecińska 32. Oświadczenie to jest dobrowolne. Osoby, które je składają, mają prawo do wglądu do swoich danych zamieszczonych w bazie oraz do ich poprawiania.